У Гірській міській територіальній громаді відзначили День Матері

Дата: 14.05.2023 14:53

День матері – це одне із найзворушливіших свят, бо від покоління до покоління для кожної людини мама – найголовніша та найрідніша людина в житті. З нагоди відзначення свята у всіх освітніх та культурних закладах громади відбулася низка заходів.

Працівники Богданівського гуманітарного штабу разом з Богданівською сільською бібліотекою організували для місцевих та внутрішньо переміщених дітей майстер-клас із виготовлення сувенірів, якими вони привітали своїх матусь.

В освітніх та культурних закладах були проведені вікторини, години спілкування, під час яких учні знайомилися з історією виникнення свята та традиціями святкування у різних країнах світу. А діти початкової школи підготували для своїх мам листівки з привітаннями, поробки, малюнки тощо.

Мешканка Гірської громади Дар’я Гудей, яка є постійним відвідувачем КЗ «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної громади», взяла участь у бібліотечному конкурсі дитячої творчості «Казка для матусі» і отримала Диплом ІІІ ступеню за казку «Зачарований ліс».

Гірська міська військова адміністрація щиро вітає дорогих жінок, для яких ми завжди залишаємося дітьми. Нехай чуйне материнське серце завжди буде спокійно битися в такт із радістю, успіхом і гордістю за своїх дітей. Будьте здорові та щасливі!