Культура

Наближається свято! Великдень 2023 – найголовніше свято у церковному календарі, присвячене воскресінню Ісуса Христа

З нагоди цього величного свята Луганський обласний центр народної творчості відкриває обласну виставку майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великоднє розмаїття»!

11:12:17 05.04.2023

Весна іде!

Нещодавно Луганським обласним центром народної творчості проведено віртуальну виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Весна іде!».

17:34:58 30.03.2023

Вітаємо переможницю конкурсу!

Луганським обласним центром навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва оприлюднені результати Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої! - 2023».

18:11:27 29.03.2023

Бібліотекарі Гірської громади вдосконалюють свої навички

Днями бібліотекарі Комунального закладу «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної  громади» взяли участь у вебінарі «Як не загубитися в п’ятій стихії». Захід проводили Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association  та працівники Львівської обласної бібліотеки для дітей.

12:01:24 24.03.2023

Бібліотекарі Гірської громади вдосконалюють свої навички

Працівники комунального закладу «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної громади» взяли учать у тренінгу «Інста - кабанчик». Присутні досліджували Інстаграм та отримували корисні поради зі створення контенту. Так, учасники ознайомилися з елементами редагування фото й опцією «вільних рук», вчилися зберігати музику і додавати її до історій.

11:10:37 18.03.2023

З Днем українського добровольця

Відзначення Дня Українського добровольця саме 14 березня обрано не випадково. Саме цього дня 2014 року з Майдану Незалежності в місті Києві, одразу ж після завершення буремних подій, пов’язаних з Революцією Гідності, на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність України.

15:36:42 14.03.2023

З Днем українського добровольця

Учні Нижнєнського ліцею №36 Гірської міської територіальної громади висловлюють вдячність та повагу українським добровольцям, а також усім захисникам, які сьогодні мужньо захищають нашу країну.

13:02:48 14.03.2023

З Днем українського добровольця

День українського добровольця є особливою датою, адже її відзначають на честь добровольців, які 14 березня 2014 року стали на самооборону України.

08:47:26 14.03.2023

«Добровольці за покликом сердець»

Не заради орденів, а за покликом сердець, у 2014 році, взялися за зброю тисячі українців, коли над Україною нависла смертельна загроза.

08:28:52 14.03.2023