«Дивовижна Зима»

Комунальним закладом «Міський будинок культури «Шахтар» Гірської міської територіальної громади» організовано фотовиставку «Дивовижна Зима».

16:11:30 25.12.2023

Вітаємо з відзнакою!

Нещодавно Луганським обласним центром народної творчості організовано обласну Інтернет-виставку дитячої творчості «Різдвяна зірочка».

09:53:37 25.12.2023

«Новорічні привітання ЗСУ»

Вихованці комунального закладу «Гірський заклад дошкільної освіти «Калинка» Гірської міської територіальної громади долучилися до обласної акції «Новорічні привітання ЗСУ».

12:50:26 22.12.2023

Спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у інформаційному онлайн заході «Діяльність ОМС на виконання норм Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

16:53:52 20.12.2023

У Гірській міській територіальній громаді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

У всіх гуманітарних хабах Гірської міської військової адміністрації оформлені тематичні куточки та проведена низка заходів. Працівники штабів хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників ліквідації та провели урочисту церемонію покладання квітів до меморіалів.

17:05:51 14.12.2023

Заклади освіти і культури Гірської громади вшанували пам’ять жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору і масових штучних голодів. У поточному році цей день припав на 25 листопада. У закладах освіти і культури Гірської громади відбулася низка заходів.

12:15:01 25.11.2023

Вітаємо з відзнакою!

Луганським обласним центром народної творчості завершено обласну виставку «Ляльковий світ». В цьому році було отримано більше 40 робіт від майстринь з різних куточків Луганщини.

13:11:20 01.11.2023

«Ми сила твоя, Україно!»

Луганським обласним центром народної творчості проведено віртуальну виставку дитячих робіт клубних формувань закладів культури області «Ми сила твоя, Україно!», яка присвячена Дню захисників і захисниць України.

08:08:57 17.10.2023

Вітаємо переможців!

Учні Золотівського ліцею №5 та Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади взяли участь у заходах еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти.

11:11:39 10.10.2023