Із Всесвітнім днем вишиванки!

Дата: 18.05.2023 16:09

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Це день, коли одягнена вишиванка сприяє єднанню українців незалежно від статі, соціального статусу чи віросповідань.

Протягом тижня педагогічний та учнівський колективи закладів освіти і культури Гірської міської територіальної громади також яскраво відзначили це колоритне свято, підтримавши флешмоб «Одягни вишиванку – підтримай Україну».

На заняттях скрізь майоріло розмаїття кольорів та барв традиційного українського одягу. А неймовірно душевна та тепла атмосфера підтвердила, що Всесвітній день вишиванки – свято національної та духовної єдності, адже воно об’єднує українців незалежно від місця проживання.

Бережімо українські традиції! Саме вони є нашою духовною опорою і основою!