Культура

Учениця Золотівського ліцею №5 – учасниця Міжнародної конференції учнівських робіт

Нещодавно учениця 11 класу Золотівського ліцею №5 Єлизавета Плєханова взяла участь у Міжнародній конференції учнівських робіт «Різдвяні читання» у Харківському університеті імені В. Н. Каразіна. Єлизавета представила фрагмент дослідницької роботи «Поетичний дивосвіт творчості Миколи Тютюнника – сучасного поета Луганщини».

11:40:12 20.02.2023

Заклади культури і освіти Гірської громади долучаються до акції «Ангели пам’яті»

18-20 лютого у різних куточках світу відбувається тиха акція «Ангели пам’яті», на якій традиційно паперовими янголами вшановують пам'ять про загиблих під час Революції Гідності. З цього приводу у закладах освіти і культури Гірської громади відбулася низка заходів.

11:16:30 20.02.2023

У Золотівському ліцеї №16 відзначено День єднання

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість учнівський і педагогічний колективи Золотівського ліцею №16 відзначили таке важливе для всіх українців державне свято – День єднання!

19:27:31 16.02.2023

У Гірському ліцеї відзначено День єднання

З нагоди Дня Єднання України та з метою виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у Гірському ліцеї Гірської міської територіальної громади проведено квест-гру. Учні 5-А класу розширили свої знання про географію України та дійшли спільного висновку, що Україна – єдина неподільна держава.

15:05:54 16.02.2023

«Луганщину єднає мистецтво!»

Пропонуємо до Вашої уваги онлайн-виставку робіт учнів мистецьких закладів Гірської, Кремінської та Рубіжанської громад до Дня єднання українського народу!

10:00:01 16.02.2023

Вітаємо переможців декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Любов переможе»

Луганським обласним центром народної творчості проведено обласну онлайн-виставку декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Любов переможе», яка присвячена Дню Святого Валентина.

18:39:29 14.02.2023

«Плюсуй українську» - масштабний проєкт 1+1 media, МКІП та WAW

07 лютого група 1+1 media анонсувала запуск проєкту «Плюсуй українську», що буде спрямований на популяризацію української мови та культури, викорінення російського контенту з медіаполя та формування звички спілкуватися як вдома, так і в інших сферах життя українською. Проєкт буде реалізовуватися протягом 2023 року разом з WAW: альтернативне медіа та за підтримки МКІП.

17:49:46 07.02.2023

Через російську агресію в Україні постраждав вже 1271 об’єкт культурної інфраструктури

МКІП продовжує фіксувати пошкодження об’єктів культурної інфраструктури в Україні внаслідок російської агресії. Так, станом на 25 січня 2023 року збитків зазнав 1271 об’єкт культурної інфраструктури, без урахування пам’яток культурної спадщини. Із них майже третина – зруйновані (473 об’єкти).

17:49:55 03.02.2023