Культура

29 серпня Гірська громада разом з усією країною вшановує пам'ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Всі освітні та культурні заклади громади взяли участь у тихій акції «Сонях», назва якої походить від офіційного символу Дня пам’яті загиблих захисників.

13:45:03 29.08.2023

У гуманітарних штабах Гірської міської територіальної громади відзначили День Державного прапора України

Сьогодні ми відзначаємо День одного із трьох головних символів України – День Державного прапора, який в умовах війни став ще більшим символом єднання і нездоланності.

16:58:17 23.08.2023

З Днем Державного прапора України!

Щороку День Державного прапору України традиційно відзначають у переддень Дня Незалежності – 23 серпня. Історія синьо-жовтого стяга триває уже понад сотню років. Всі ми пишаємося нашим національним символом!

13:04:59 23.08.2023

Бібліотекарі Гірської громади вдосконалюють свої навички

Нещодавно директорка Комунального закладу «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної громади» долучилася до онлайн майстер-класу «AI+Art: нові горизонти у творчості бібліотекара» в рамках навчально-інноваційного проєкту «Школа бібліотечного журналіста».

17:29:33 18.08.2023

Бібліотекарі Гірської громади вдосконалюють свої навички

Днями директорка Комунального закладу «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної громади» взяла участь у онлайновому тренінгу «Психологічна підтримка та взаємодія з користувачами бібліотеки у кризових ситуаціях під час воєнного стану» в межах проекту «Бібліотека як безпечне місце».

13:43:32 18.08.2023

У гуманітарних штабах Гірської міської територіальної громади відзначили День Української Державності

З метою належного відзначення Дня Української Державності у всіх гуманітарних хабах Гірської міської ВА оформлені тематичні куточки та проведено низку урочистих заходів.

18:11:21 28.07.2023

«Врятовані улюбленці!»

Гірська міська військова адміністрація дякує всім, хто долучився до акції, приуроченій до Дня Української Державності, і надіслав фото врятованих з-під ворожих обстрілів домашніх улюбленців Гірської громади!

13:11:33 28.07.2023