Бібліотекарі Гірської громади вдосконалюють свої навички

Дата: 02.06.2023 08:36

Бібліотекари Комунального закладу «Публічна бібліотека Гірської міської громади» долучилися до другого семінару «Актуальні проблеми бібліотечної статистики», який організували та провели фахівці науково-методичного відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Мета семінару: методична допомога із новаціями у формах звітності № 6-НК (зведена) (річна) «Зведений звіт про діяльність публічних бібліотек» і № 80-а-рвк (річна) «Зведений звіт публічних та спеціальних бібліотек».

Провели семінар заступниця генерального директора з наукової роботи НБУ імені Ярослава Мудрого та завідувачка науково-методичного відділу НБУ імені Ярослава Мудрого.

Спеціалістки роз’яснили технологію подання звітів виконавчими органами сільських, селищних, міських рад та підкреслили, що дані для форм звітності мають надавати усі публічні бібліотеки комунальної форми власності. Зокрема бібліотеки, що є структурними підрозділами центрів культурних послуг, а також публічно-шкільні бібліотеки (і відокремлені структурні підрозділи публічно-шкільних бібліотек (філії)). Також вони відповіли на численні запитання, які відносилися до теми семінару.

Навчаємося далі…