Телефони гарячих ліній психологічної підтримки

Дата: 02.05.2023 11:36

В умовах воєнного стану і травматичних обставин, кожен та кожна більшою чи меншою мірою потребує підтримки, щоб впоратись з тривожними думками, особистими переживаннями та стресом, щоденними новинами і трагедіями. Це питання турботи про ментальне здоров'я – своє та близьких.

За ініціативи Першої леді Олена Зеленська створена Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?».

Мета програми ментального здоров'я «Ти як?» – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Зберігайте гарячі лінії психологічної допомоги, за ними вас з'єднають з фахівцями, які надають кризові (і не тільки) консультації, а також можуть спрямувати до інших спеціалістів за необхідності.

На офіційному сайті програми ментального здоров'я «Ти як?» вже зараз доступні техніки самодопомоги, поради для заспокоєння та стійкості, як допомогти собі та іншим: https://howareu.com.

Сторінка програми «Ти як?» у Facebook: https://www.facebook.com/howareu.program

Піклуйтесь про своє ментальне здоров'я так, як і про фізичне. Це нерозривне ціле, від якого залежить здорове майбутнє нашої нації.

#Нацсоцслужба

#тияк