Обговорено забезпечення життєдіяльності населення у деокупованій Гірській громаді

Дата: 05.05.2023 21:23

05 травня заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря провів нараду з питань забезпечення життєдіяльності населення у деокупованій Гірській міській територіальній громади за участю представників відділу житлово-комунального господарства та відділу земельних ресурсів.

Олексій Невечеря акцентував увагу на важливості розробки проєктів з будівництва, реконструкції об’єктів комунальної власності, мостів та доріг з метою залучення організацій та донорів, у тому числі і міжнародних, необхідних для життєдіяльності Гірської міської територіальної громади після її деокупації.

Окремо учасники наради поінформували заступника начальника про кількість зареєстрованих, оброблених і внесених повідомлень до Реєстру пошкодженого та знищеного майна Гірської громади.

Наприкінці заходу Олексій Миколайович наголосив на необхідності продовження роботи у зазначеному напрямку.