Сьогодні історичний день — наша країна вперше відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу
Дата: 09.05.2023 09:30
Кількість переглядів: 69
У статусі країни-кандидатки на членство в ЄС ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями. І Збройні сили України міцно стоять на захисті всієї вільної Європи.
Та зараз ми не просто синхронізуємо свій календар з європейським, а вкотре стверджуємо належність до ціннісного простору, де немає місця Дню перемоги в радянсько-російському культі переможців. Ми стоїмо на захисті цінностей свободи, демократії, рівності та прав людини – основ розвитку Європейського Союзу. Українці як ніхто знають ціну єдності демократичних країн, чия підтримка дозволила нам зупинити російського агресора.
Починаймо разом писати новий розділ історії вільної Європи!