Хто першочергово отримує кошти через портал «єДопомога»

Для міжнародних організацій пріоритетними є незахищені верстви населення, що мають соціальні статуси такі як: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема, з числа внутрішньо переміщених осіб.

11:56 27.07.2022

Уряд компенсував закладам комунальні витрати за безоплатне розміщення ВПО

Компенсацію за розміщення ВПО у квітні надали закладам, підприємствам, установам та організаціям державної і комунальної форми власності, а також приватним закладам освіти. Відповідне розпорядження Кабмін затвердив 26 липня за поданням Мінрегіону. На це спрямовано понад 126 млн гривень.

09:10 27.07.2022

Чому не приходять виплати ВПО: названі причини

Серед тих, хто залишився у межах нашої держави, вже 3,4 мільйони отримали статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО) в 2022 році. Ці люди мають право на щомісячну адресну допомогу — по 2 тис. грн на дорослого та по 3 тис. грн на дітей чи осіб з інвалідністю. Однак далеко не всі наразі отримують ці гроші.

09:19 26.07.2022

Ірина Верещук: Прагнемо, щоб якомога більше ВПО знайшли роботу

Віцепрем’єрка Ірина Верещук в ефірі національного телемарафону нагадала, що працевлаштування ВПО – одна з ключових тем для Уряду. Наразі кількість зареєстрованих з 24 лютого внутрішньо переміщених осіб складає 3,4 млн українців. Загалом, за даними МОМ, за 8 років російської військової агресії в Україні з’явилося понад 6,2 млн ВПО. Це близько 14% від загального населення України. Значна частина з них – працездатні люди.

17:30 25.07.2022

Ірина Верещук: Підтримка до ВПО має надходити без зволікань

Підтримка до ВПО має надходити без зволікань. Про це говорили на міжвідомчій нараді, яка пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук. Обговорювали, як можна налагодити вчасну виплату допомоги на проживання ВПО та спростити подачу заяв через мобільний додаток Дія.

09:16 25.07.2022