Дата: 29.07.2023 11:49

Працівники відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у навчально-інформаційному заході «Земельні відносини в Україні у 2023 році: практичні аспекти для малих виробників», який проводився в рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку.

Протягом зустрічі фахові експерти висвітили практичні аспекти укладення договорів оренди, купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення, практичні аспекти нарахування та сплати мінімального податкового зобов'язання.

Також були обговорені зміни у законодавстві щодо реалізації зазначених питань у воєнний час та послуги, які можна отримати у ЦНАП, у сфері земельних правовідносин. Наприкінці заходу учасники отримали відповіді на запитання, порушені тематикою вебінару.

Захід організовано Проектом Європейського Союзу «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні (IPRSA) у співпраці з Програмою «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», що фінансується ЄС та впроваджується Світовим Банком.