Швидкорозбудовне та тимчасове житло для переселенців - бізнес пропонує рішення

Підприємці з Луганщини Михайло Івонін та Валерій Воротінцев презентували свої бізнес-ідеї у рамках форуму «ТРИ RЕ-: REлокація, REінтеграція, REсоціалізація», який відбувся у Хмельницькому.

13:11 23.07.2022

Затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

11:09 23.07.2022

Дублікати свідоцтв та витяги з ДРАЦС відтепер можна замовити на порталі Дія

Повторну видачу свідоцтв та отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (далі – витяг з Реєстру) тепер можна замовити на порталі Дія. Щоб отримати ці документи, достатньо звернутися до відділу ДРАЦС, до якого було подано заяву, або ж замовити доставку Укрпоштою.

10:08 23.07.2022

Форум «ТРИ RЕ-: REлокація, REінтеграція, REсоціалізація» об'єднав переселенців Луганщини та владу Хмельниччини

Від початку війни Хмельниччина прихистила 185 тисяч вимушених переселенців. На довгострокове проживання у громадах залишились 43 тисячі людей, в тому числі майже 8,5 тисяч з Луганщини.

09:10 23.07.2022

Налагоджена співпраця із поліцією

З першого дня роботи гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у Богданівці Павлоградського району була налагоджена співпраця із поліцією.

11:56 21.07.2022

«Довідник безбар’єрності»

Безбар'єрність під час війни відповідає на актуальні питання для сімей з дітьми, людей з інвалідністю, людей старшого віку

11:13 21.07.2022