Дата: від до Скинути

Як автотранспортом потрапити на непідконтрольну територію Луганської області - документи та контакти для реєстрації

У виключних випадках виїзд осіб автотранспортом на непідконтрольну територію Луганської області здійснюється за попереднім записом у складі гуманітарних колон через визначені блокпости поблизу с. Кам’янське Запорізької області.

13:55 18.07.2022

65 мешканців Гірської громади отримали гуманітарну допомогу

Сьогодні 65 мешканців Гірської громади пільгових категорій громадян отримали гуманітарну допомогу. Допомога, а саме продуктові набори видавались у гуманітарному штабі Гірської ВЦА, що у селі Богданівка на Дніпропетровщині. Надання продовольчих наборів стало можливим завдяки підтримці громадської організації «Янголи спасіння».

15:30 16.07.2022

Уряд забезпечив підвищення соціальних стипендій Верховної Ради для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей

Уряд України затвердив Порядок призначення і виплати соціальних стипендій Верховної Ради України для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти та підвищив розмір соціальних стипендій Верховної Ради України для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей з малозабезпечених сімей.

11:25 16.07.2022

Розпочав роботу гуманітарний штаб в селі Богдановка Павлоградського району

15 липня у селі Богданівка, що на Дніпропетровщині, розпочав роботу гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації. Відкриття штабу стало можливим завдяки підтримці та небайдужості місцевого голови Олексія Грищенка, який приділяє особливу увагу наданню допомоги внутрішньо переміщеним особам та всіляко їх підтримує.

18:52 15.07.2022

Вступ-2022: Понад 206 тисяч учасників основної сесії НМТ можуть отримати запрошення на інформаційних сторінках

Від 12 липня на інформаційних сторінках учасники основної сесії національного мультипредметного тесту можуть отримати запрошення, що містять інформацію про дату, час і місце проведення НМТ.

17:39 14.07.2022

Міжнародні організації надали додаткові до державних грошові виплати більше 1,1 мільйона переселенців

Уряд відзвітував про роботу міжнародних організацій, з якими було укладено меморандуми щодо здійснення додаткових до державних грошових виплат постраждалим від війни.

17:36 14.07.2022