Відбулось чергове засідання гуманітарного штабу у Богданівці

Під головуванням керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка відбулось чергове засідання гуманітарного штабу у Богданівці, на якому обговорили ряд важливих питань, що вимагають невідкладного впорядкування.

22:26 20.07.2022

«Онлайн-тестувальник: як користуватися, про що пам’ятати учасникові»

Український центр оцінювання якості освіти розробив відеоінструкцію «Онлайн-тестувальник: як користуватися, про що пам’ятати учасникові» bit.ly/3IPvvrD, що дозволить учасникам впевнено почуватися під час тестування, правильно позначати та змінювати відповіді.

12:16 20.07.2022

Проведено чергову онлайн-нараду з керівниками закладів освіти

19 липня начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олени Бровар провела чергову онлайн-нараду з керівниками закладів освіти Гірської територіальної громади.

13:44 19.07.2022

Відтепер у Дніпрі надається правова допомога для переселенців з Луганщини

Внутрішньо переміщені особи з Луганської області можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу не тільки звернувшись на електронну адресу управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації (lawdeploda@ukr.net), але і завітавши до вільного креативного простору «Coworking Space», розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 41, офіс 401.

12:37 19.07.2022

Робота у Гуманітарному штабі продовжується

Так, сьогодні ще 13 родин пільгових категорій отримали продовольчі набори у Гуманітарному штабі Гірської міської військово-цивільної адміністрації, який знаходиться у селі Богданівка Дніпропетровської області. 15 родин було внесено до Реєстру Гірської міської ВЦА з метою у подальшому отримувати гуманітарну допомогу.

15:00 18.07.2022