27 липня делегація Гірської міської військової адміністрації долучилася до обласних святкувань Дня Української Державності у Дніпрі

Дата: 28.07.2023 21:20

Безліч розваг для дітлахів, виступ Павлоградського кінологічного загону «Антарес», вернісаж колажів «Врятовані улюбленці Луганщини», виставка митців декоративно-ужиткового мистецтва та святковий концерт Анжеліки Рудницької – ось не повний перелік урочистостей цього вечора.

«Ми відзначаємо День Української Державності у форматі родинного, дитячого свята. Бажаю, щоб наші діти не чули сигналів повітряних тривог, їх не лякали звуки вибухів. Ми віримо у Збройні Сили України – що вони здобудуть перемогу і що луганчани повернуться додому, де зможуть вільно та щасливо жити. Це свято – можливість для громади Луганщини об’єднатись, адже нам всім потрібно зараз триматись один одного», – вітав присутніх зі святом очільник Луганської області Артем Лисогор.

Дуже приємно було в цей символічний для нашої країни день бути у колі знайомих та друзів, у колі наших дорогих луганчан! Сподіваймося, започатковані зустрічі у Дніпрі, незабаром стануть традиційними і ще не раз ми відзначатимемо свята всі разом!