Відновлено доступ до реєстру територіальної громади

Дата: 29.07.2023 11:13

Раді повідомити, що наші мешканці – мешканці Гірської територіальної громади, можуть звернутися за отриманням витягу з реєстру територіальної громади (раніше це була послуга – отримання довідки про реєстрацію місця проживання), а також внести до нього зміни.

Отримати зазначену адміністративну послугу можна у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації, який знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, село Богданівка, вулиця Шевченка, 32Г, телефон для запису та консультацій +38 067 711 98 57.

Віддалене робоче місце адміністратора відділу ЦНАП за адресою: Черкаська область, місто Корсунь-Шевченківський, вулиця Героїв Майдану, 9, телефон для запису та консультацій +38 099 962 56 18.