Протягом дня більше 270 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Дата: 31.07.2023 19:26

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та памперсів. Надавалися консультації працівниками відділу ЦНАПу, із загальних та соціальних питань.

На Полтавщині відвідувачі забезпечувалися памперсами та продуктовими наборами. Наші земляки  також отримували сімейні набори посуду, матраци та постільну білизну від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

У той же час до Корсунь-Шевченківському ВПО забезпечувалися продуктовими пакунками та памперсами. Слід також зазначити, що у суботу у цьому хабі допомогу отримали більше 40 луганчан.

На Хмельниччині наші земляки продовжили отримувати памперси, продукти від держави та Благодійного фонду Восток SOS. Відвідувачів також консультували із питань започаткування бізнесу.

У Київському хабі видавалися сімейні набори гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та надавалися юридичні консультації відповідальною особою за роботу штабу.