«Соціальні послуги в територіальних громадах. Актуальні питання»

26 липня Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» проводила вебінар «Соціальні послуги в територіальних громадах. Актуальні питання». До участі долучились посадовці відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Гірської міської ВА та працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг».

14:06 26.07.2023

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Кожен день наша земля страждає від екоциду. Війна, обстріли, горіння лісів та інші екозлочини негативно впливають на природу, і наслідки цих дій будуть впливати на нас не лише зараз, а й на протягом багатьох років і навіть століть.

10:35 26.07.2023

Навчальний онлайн-курс управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг

Міністерство соціальної політики інформує, що з 17 липня 2023 року на Платформі соціальної освіти розміщено навчальний онлайн-курс «Навчання навичок управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг», розроблений проєктом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні, який реалізується Alinea International Ltd., у співпраці з Міністерством соціальної політики.

09:34 26.07.2023

Ти як?

«Увага! Повітряна тривога!». Раптовий звук сирени щоразу змушує здригатися. Здавалося б, ми вже знаємо, що це, і як треба діяти, але ніби підвисаємо і нічого не можемо з собою зробити — ці кілька секунд треба пережити. Для дітей все значно складніше.

07:34 26.07.2023

Одноразову матеріальну грошову допомогу отримуватимуть усі постраждалі від підриву Каховської ГЕС

Постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС відтепер можуть отримати одноразову матеріальну грошову допомогу незалежно від того, чи зареєстровані вони як ВПО і чи отримують щомісячні виплати на проживання.

19:39 25.07.2023

#Немаленькі_люди

Це серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну.

18:18 25.07.2023

Сьогодні більше 280 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ). За потреби надавалися юридичні консультації відповідальною особою за роботу штабу, психолог проводила ігри з дітьми.

17:37 25.07.2023

Як абітурієнту з ТОТ вступити до вишу без документа про повну загальну середню освіту?

Якщо вступник із тимчасово окупованої території не має документів про повну загальну середню освіту, то йому спочатку потрібно скласти державну підсумкову атестацію як екстерн. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

13:41 25.07.2023