Зловмисники розсилають віруси під виглядом рекомендацій від CERT-UA

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, виявила та дослідила розповсюдження зловмисниками листів з використанням електронної поштової адреси cert-ua@ukr.net. Листи з темою «Рекомендації CERT-UA з налаштувань програм MS Office» містять вкладений файл «ВНУТРІШНІ КІБЕРЗАГРОЗИ.chm» нібито від імені CERT-UA.

14:02 06.08.2023

«Виходь на світло!»

Задекларована праця гарантує надходження податків до бюджету чим підтримує внутрішньо переміщених осіб!

11:07 06.08.2023

«Виходь на світло!»

Задекларована праця гарантує надходження податків до бюджету чим підтримує країну!

09:55 05.08.2023

Протягом дня більше 150 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували продукти харчування, вживаний одяг та памперси. Також видавалися сімейні набори посуду, матраци, постільна білизна, ковдри і подушки, побутові набори від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

19:25 04.08.2023

Відбулася освітянська нарада

Про готовність навчальних закладів до нового навчального року: формування річних планів, освітніх програм, комплектацію мережі, а також про підготовку до серпневої конференції вчителів Гірської громади говорили сьогодні на освітянській нараді. Проходила нарада під головуванням заступника начальника з соціальних питань Інни Деміденко.

18:52 04.08.2023

Відбулася соціальна спрямована нараду

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено соціально спрямовану нараду з працівниками установи та підвідомчого комунального підприємства.

17:19 04.08.2023

Працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-навчанні «Паспортні послуги»

Під час заходу присутні детально обговорили теоретичні знання та практичні навички застосування спеціального (тематичного) законодавства у сфері надання паспортних послуг. Зокрема, основні законодавчі акти у сфері паспортних послуг, інтеграцію паспортних послуг у ЦНАП, паспортні послуги, що надаються в центрах надання адміністративних послуг тощо.

16:01 04.08.2023