Дата: від до Скинути

Цього тижня більше 1350 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Відвідувачі також отримували консультації спеціаліста Луганського обласного центру зайнятості, спеціалісти благодійного фонду «Право на Захист» та відповідальна особа за роботу штабу надавали юридичні консультації.

19:12 30.07.2023

Працівники відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у навчально-інформаційному заході «Земельні відносини в Україні у 2023 році: практичні аспекти для малих виробників», який проводився в рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку.

11:49 29.07.2023

Відновлено доступ до реєстру територіальної громади

Раді повідомити, що наші мешканці – мешканці Гірської територіальної громади, можуть звернутися за отриманням витягу з реєстру територіальної громади (раніше це була послуга – отримання довідки про реєстрацію місця проживання), а також внести до нього зміни.

11:13 29.07.2023

Протягом дня більше 430 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували продукти харчування, вживаний одяг, памперси та дитяче харчування. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

23:31 28.07.2023

27 липня делегація Гірської міської військової адміністрації долучилася до обласних святкувань Дня Української Державності у Дніпрі

Безліч розваг для дітлахів, виступ Павлоградського кінологічного загону «Антарес», вернісаж колажів «Врятовані улюбленці Луганщини», виставка митців декоративно-ужиткового мистецтва та святковий концерт Анжеліки Рудницької – ось не повний перелік урочистостей цього вечора.

21:20 28.07.2023

У гуманітарних штабах Гірської міської територіальної громади відзначили День Української Державності

З метою належного відзначення Дня Української Державності у всіх гуманітарних хабах Гірської міської ВА оформлені тематичні куточки та проведено низку урочистих заходів.

18:11 28.07.2023

У Богданівському гуманітарному штабі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Української Державності

На початку заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, які віддали своє життя, боронячи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.

16:57 28.07.2023