Ти як?

Нещодавно ми запитали, що допомагає вам відволікатися, і отримали багато відповідей, якими хочеться поділитися.

07:59 02.08.2023

Обговорені відновлення систем життєзабезпечення та нагальні проблеми, які доведеться вирішувати після звільнення Гірської громади

Підготовку планів заходів щодо відновлення систем життєзабезпечення та нагальні проблеми, які доведеться вирішувати після звільнення Гірської громади, обговорили сьогодні на засіданні Координаційного штабу з питань деокупованих територій.

18:06 01.08.2023

Сьогодні більше 160 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ), термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». За потреби надавалися юридичні консультації відповідальною особою за роботу штабу, допомога психологом.

18:01 01.08.2023

Обговорено виконання програми із забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом

«Відсутність власного житла, неналежні умови проживання та висока оплата оренди – найбільш проблематичні питання для внутрішньо переміщених осіб», – так розпочав нараду щодо забезпечення виконання програми із забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом заступник начальника Гірської міської військової адміністрація Олексій Невечеря.

15:40 01.08.2023

Протягом дня більше 270 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та памперсів. Надавалися консультації працівниками відділу ЦНАПу, із загальних та соціальних питань.

19:26 31.07.2023

#Немаленькі_люди

Це серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну.

15:57 31.07.2023