Дата: від до Скинути

Сьогодні більше 170 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Відповідальною особою за роботу штабу надавалися юридичні консультації, консультації з питань повідомлення про знищене нерухоме майно та з питань надання грантів на розвиток підприємництва.

19:20 08.08.2023

Обговорено стратегічний просторовий розвиток у повоєнній відбудові громади

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька проводила нараду з питань стратегічного просторового розвитку у повоєнній відбудові громади з працівниками установи.

18:09 08.08.2023

Якщо дізналися нові факти про зниклу безвісти особу – повідомте про них на "гарячу лінію" Уповноваженого

В Офісі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, нагадують: якщо вам вдалося знайти нову інформацію про рідну людину, повідомте її фахівцям кол-центру.

15:17 08.08.2023

Програма підтримки економічної стійкості України

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією «Вест Юкрейн Діджитал» продовжує прийом заявок в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України, спрямовану на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

07:56 08.08.2023

Протягом дня більше 250 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та памперсів. Надавалися консультації працівниками відділу ЦНАПу, із загальних та соціальних питань.

18:07 07.08.2023

До уваги українців, які евакуйовуються з ТОТ: відновлено роботу гуманітарного коридору Колотилівка — Покровка (Сумська область)

Українці, які евакуйовуються з тимчасово окупованих територій, можуть повернутися на підконтрольну територію України через пункт пропуску Колотилівка (рф) — Покровка (Україна).

14:06 07.08.2023

Стан в енергосистемі України

У суботу, 5 серпня, був найбільший максимум споживання за всі вихідні літа. У порівнянні з попередніми вихідними він був на 10,7% вищий;

11:32 07.08.2023