«Реєстрація актів цивільного стану»

11 серпня працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-навчанні «Реєстрація актів цивільного стану».

16:16 11.08.2023

Відбулася нарада соціального спрямування

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування на тему «Соціальний захист багатодітних сімей».

16:00 11.08.2023

«єРобота»

Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації продовжує інформувати про державні програми підтримки бізнесу в умовах війни.

13:23 11.08.2023

Сьогодні більше 210 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». Відповідальна особа за роботу хабу надавав юридичні консультації, а лікар видавав ліки та консультував з питань лікування та профілактики захворювань.

20:26 10.08.2023

Протягом дня майже 150 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У Хмельницькому та Корсунь-Шевченківському хабах відвідувачі забезпечувалися продуктами харчування. Нашим землякам також надавалися консультації з питань реєстрації повідомлення про пошкоджене майно, захисту прав та інтересів дітей та з цифрової грамотності.

19:01 09.08.2023

Відбувся вебінар для держслужбовців на тему доступу до публічної інформації в умовах війни

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Центром демократії та верховенства права провели дводенний онлайн-тренінг для представників органів державної влади «Доступ до публічної інформаціїв умовах війни: 2023». До участі долучилися працівники відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військової адміністрації.

17:47 09.08.2023

Літня оздоровча кампанія-2023 для дітей Гірської громади продовжується

07 серпня відбувся черговий заїзд на оздоровлення дітей пільгових категорій Гірської міської територіальної громади. 10 дітей відправилися на 21-денний відпочинок до дитячого закладу санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу «Карпатські зорі».

16:05 09.08.2023