У Гірській громаді вшанували 37-у річницю аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2023 17:40

Сьогодні, 26 квітня, виповнилася 37-а річниця Чорнобильської катастрофи, однієї з найстрашніших техногенних катастроф ХХ століття.

Задля збереження пам’яті та вшанування тих людей, які ціною власного життя намагалися зменшити руйнівні наслідки страшного техногенного лиха і врятувати майбутнє прийдешніх поколінь, у всіх освітніх та культурних закладах Гірської міської територіальної громади відбулася низка патріотичних онлайн заходів. Зокрема, були проведені уроки пам’яті, уроки-реквієми «Чорнобиль – біль України», «26 квітня – Чорнобиля чорне число», «Горить Чорнобиль крізь роки…», «Що ми знаємо про Чорнобильську трагедію?», «Чорнобиль – біль і трагедія України».

Учні згадували тих, хто ціною власного здоров'я, а часом і життя, протистояв страшному лиху, переглядали документальні та художні відеоматеріали «Казка про Чорнобиль», «Урок пам'яті Чорнобиля», тематичні презентації, а першокласники дізнавалися про події минулих днів з «Книги-мандрівки: Україна». Бібліотеки Гірської громади підготували онлайн-добірку «Чорнобиль: біль і трагедія України», де були представлені книги, які повертають читача у квітень 1986 року з присмаком полину.

Шануймо подвиг кожного, хто кинувся в бій з прихованим ворогом, хто не ховався, хто до цього часу носить у серці частинку атома, що вибухнув!