Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі

Дата: 22.04.2023 10:02

Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради блага нашого подальшого існування на планеті.

З метою підтримки  навколишнього середовища України та світу, учні закладів освіти Гірської міської територіальної громади також долучилися до відзначення цього свята. Проведені учителями заходи зацікавили дітей, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонуканню до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.

Діти хочуть бачити нашу Землю квітучою та мирною, бо вона – наш рідний дім! Бережімо її!