Житлово-комунальне господарство

Мінвідновлення: постачальники тепла будуть отримувати газ для населення та бюджетної сфери за фіксованими цінами

22 серпня, Уряд на своєму засіданні за ініціативи Мінвідновлення ухвалив рішення продовжити дію Положення про покладення спецобов’язків (ПСО) на ринку природного газу.

08:39:52 24.08.2023

На шляху до прозорості в будівельній галузі: Оновлено можливості розміщення інформації про кошторисну документацію

Кошторисна документація щодо об'єктів будівництва буде доступна на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Йдеться про об’єкти, які будуються за державні чи публічні кошти.

16:17:01 21.08.2023

Компенсації за знищене житло: проведена нарада з представниками областей

Віце-премʼєр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков провів селекторну нараду з представниками обласних державних (військових) адміністрацій щодо опрацювання заявок по програмі #єВідновлення (ремонти сумою до 200 тисяч гривень) та програмі компенсацій за знищене житло.

10:14:02 21.08.2023

Компенсація за знищене житло: як подати заяву?

Першого серпня стартував другий етап реалізації державної програми із забезпечення житлом українців, чия оселя була пошкоджена або знищена внаслідок збройної агресії рф.

12:36:47 11.08.2023

Цифровізація роботи ОСББ: Президент України підписав закон 3270

Президент України підписав Закон України 3270 (законопроєкт 7029), який створює умови для цифровізації процесів управління багатоквартирними будинками. Це, зокрема, стосується діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

10:30:43 11.08.2023

Цифровізація будівництва: в ЄДЕССБ запущено е-кабінет виробника будівельної продукції

В Єдиній державній електронній системі будівництва (ЄДЕССБ) з‘явився електронний кабінет виробника будівельної продукції. Він дозволяє скласти декларацію показників будівельної продукції.

15:21:12 08.08.2023

Розроблені типові проєкти дитсадків, шкіл та адмінбудівель для безкоштовного використання

Органи місцевого самоврядування зможуть безкоштовно скористатись проєктами дизайну повторного використання для впровадження власних проєктів відновлення. Розробка типових проєктів проводиться в рамках Програми з відновлення України (URP) — рамкової позики від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

11:34:36 01.08.2023