Житлово-комунальне господарство

єВідновлення: не відображається ваше житло - що робити?

допомоги, але не можуть, бо Дія не відображає їх житло. Це унеможливлює й подачу заяви, адже наявність запису про право власності в Державному реєстрі речових прав (ДРРП) є обов'язковою умовою для подання заяви на отримання допомоги в рамках програми єВідновлення.

12:00:37 17.05.2023

єВідновлення: хто може отримати допомогу?

Всі громадяни, які є власниками або співвласниками житла (квартира, приватний будинок, інше житлове приміщення), що отримало незначні пошкодження внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією росії.

16:00:39 12.05.2023

Міністерство відновлення презентувало комунікаційну платформу електронної екосистеми управління відновленням DREAM

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України (Міністерство відновлення) презентувало комунікаційну платформу єдиної електронної екосистеми управління відновленням DREAM (Digital Restoration Ecosystem for Accountable Management).

15:05:40 09.05.2023

У разі смерті пільговика члени родини можуть отримати не виплачені кошти на оплату ЖКП

У разі смерті пільговика, якому пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховано у грошовій готівковій формі, члени сімʼї померлого, на яких поширювалися пільги, можуть отримати кошти, не виплачені у зв'язку із смертю пільговика.

14:35:16 27.04.2023

єВідновлення: ухвалено порядок надання державної допомоги на ремонт пошкодженого житла

Він передбачає надання громадянам, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, державної допомоги на поточний ремонт житла. Зробити це можна буде з допомогою електронної послуги єВідновлення.

13:43:06 24.04.2023

Відбулася нарада з питань напрацювання алгоритму роботи комунальних служб після деокупації

11 квітня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулася нарада з питань напрацювання алгоритму роботи комунальних служб після деокупації, зокрема, щодо обстеження територій житлових будинків, які пошкоджені або зруйновані на території Гірської міської територіальної громади. До участі були запрошені посадовці установи, які відповідають за напрям благоустрою та відбудови громади.

21:11:00 11.04.2023