Житлово-комунальне господарство

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» проводила вебінар «Енергетична самодостатність територіальних громад в умовах війни та у мирний час». До участі долучилися працівники відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації.

12:40:42 22.09.2023

В Україні триває програма єОселя, за якою можна отримати пільгові кредити на житло під 3% чи під 7% річних.

Минулого тижня в межах програми єОселя видали 193 кредити на загальну суму 292 млн грн. З початку дії програми пільгові іпотечні кредити отримала вже 3 261 родина на 4,6 млрд грн.

09:58:11 20.09.2023

У "єВідновлення" компенсуватимуть ремонти, зроблені власним коштом

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №10063, який передбачає грошову компенсацію за ремонт пошкодженого житла, якщо громадяни зробили його власним коштом,  про це повідомила голова парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

09:55:21 20.09.2023

Українців чекає збільшення витрат на ЖКП

На українців чекає ще один складний опалювальний сезон. І хоча більшість тарифів на комунальні послуги не змінилася, витрати на комуналку збільшаться.

16:55:46 19.09.2023

Навчання щодо оновлення функціоналу Послуги «єВідновлення»

Сьогодні Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України проведено навчання щодо оновлення функціоналу Послуги «єВідновлення». До участі долучилися працівники відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації.

17:51:14 14.09.2023

Олександра Азархіна: «Відновлення - це не лише про будівництво, це про трансформацію нашої держави»

Як Україна відновлюється під час війни? Хто допомагає? Чи заважає війна реформам? Як зробити процес відбудови прозорим? Відповіді на ці та інші питання у новій рубриці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України «Запитай про відновлення!» дає заступниця Міністра Олександра Азархіна.

13:44:11 31.08.2023