Житлово-комунальне господарство

Обговорено розроблення містобудівної документації у формі геопросторових даних

05 квітня представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України проводили робочу нараду з питань розроблення містобудівної документації у формі геопросторових даних. Гірську міську територіальну громаду представляв заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря.

13:40:49 05.04.2023

28 березня посадові особи відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у семінарі «Актуальні та проблемні питання функціонування Реєстру пошкодженого та знищеного майна».

14:23:07 28.03.2023

Прем’єр-міністр: Енергетична безпека та відновлення України - у фокусі роботи Уряду цього року

Енергетична безпека — один із ключових напрямів Плану пріоритетних дій Уряду на 2023 рік. Як підкреслив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, ключове завдання зараз — це почати відновлення енергетики за новими стандартами, будувати нові об’єкти та посилювати захист уже наявних.

16:02:59 16.03.2023

Процедура приватизації комунального майна у період дії воєнного стану

Сьогодні посадові особи відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології і відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у вебінарі «Процедура приватизації комунального майна у період дії воєнного стану».

13:54:05 15.03.2023

Відбулася нарада з питань наповнення та функціонування Реєстру пошкодженого та знищеного майна

Сьогодні посадові особи відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології та відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у нараді з питань наповнення та функціонування Реєстру пошкодженого та знищеного майна.

13:55:24 10.03.2023

Перевірити статус будівельних документів тепер можна на порталі Дія

На порталі Дія запущено електронний кабінет «Моє будівництво». В ньому відображаються всі документи будівельної сфери, незалежно від способу подачі, в яких користувач вказаний як Замовник будівництва.

09:45:23 10.03.2023

Всі медичні заклади будуватимуть згідно з новими державними будівельними нормами

Проєктування та будівництво будинків і споруд закладів охорони здоров’я відсьогодні відбуватиметься за новими державними будівельними нормами. ДБН розроблені з урахуванням принципів безбар'єрності, інклюзивності, а також згідно з нормами організації цивільного захисту та енергоефективності.

15:03:34 02.03.2023

Реформа містобудування: стартував запис на бета-тестування оновленої послуги отримання дозволу на будівництво в Дія

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерство цифрової трансформації України невдовзі запустять оновлену послугу отримання дозволу на будівництво на порталі е-послуг Дія.

12:37:01 01.03.2023

Децентралізація 2023

28 лютого Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з ГО «ДЕСПРО» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проводило форум «Децентралізація 2023. Законодавчий порядок денний в умовах війни».

14:21:57 28.02.2023