Житлово-комунальне господарство

Фонд державного майна України (ФДМУ) запустив дашборд зі статистикою продажу держмайна в реальному часі

В ФДМУ вважають, що всі процеси, пов’язані з приватизацією, мають бути максимально прозорими та зрозумілими для всіх українців. Тому Фонд запустив ДашбордSPFU, з якого кожен бажаючий може дізнатись ключові показники приватизації на відкритих аукціонах в режимі онлайн.

10:38:32 21.07.2023

«Актуальні питання продажу та оренди комунального майна територіальних громад»

Працівники відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Актуальні питання продажу та оренди комунального майна територіальних громад».

11:02:50 20.07.2023

Роз'яснення: хто має право на пільгу в розмірі 100% знижки на оплату комуналки

Право на пільгу в розмірі 100% знижки на оплату ЖКП, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу мають пенсіонери, які працювали за певними спеціальностями та проживають у сільській місцевості

13:26:34 19.07.2023

Цифровізація роботи ОСББ: прийнято законопроєкт 7029

Сьогодні, 14 липня, Верховна Рада України підтримала у другому читанні законопроєкт 7029, який створює умови для цифровізації процесів управління багатоквартирними будинками, зокрема у діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

17:55:40 14.07.2023

Підвищення тарифів на електрику не вплине на перерахунок субсидій – ПФУ

В Україні перерахунок субсидій здійснюється в автоматичному режимі, підвищення тарифів на електроенергію на це не вплине. Про це повідомив голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус в ефірі телемарафону, повідомляє "Україна Комунальна".

14:30:18 08.06.2023

Уряд затвердив правила створення Комісій з розгляду питань компенсації за знищене житло

Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

09:20:37 29.05.2023

Уряд затвердив правила роботи Геоінформаційної системи регіонального розвитку

Кабінет Міністрів України ухвалив порядок створення і функціонування єдиної Геоінформаційної системи (ГІС) здійснення моніторингу та оцінювання розвитку регіонів і територіальних громад. Геоінформаційна система створюється відповідно до Закону «Про засади державної регіональної політики» для моніторингу та оцінювання розвитку регіонів і територіальних громад. Власником ГІС є держава в особі Міністерства розвитку громад територій та інфраструктури, а адміністратором – Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, яке, зокрема, розробляє регламент роботи системи, що затверджується Міністерством.

12:22:44 24.05.2023