Що сказати, коли бракує слів?

Коли «співчуваю» здається таким банальним, що врешті ми мовчимо або сподіваємося зарадити чимось на кшталт «не плач».

07:48:58 15.06.2023

У Всесвітній день боротьби з дитячою працею Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець звертає увагу на порушення прав дітей на тимчасово окупованих територіях України

Омбудсман нагадує, що питання боротьби з дитячою експлуатацією визначені міжнародними та національними законодавчими актами, які ратифікували як Україна, так і Росія, та зобов’язались їх дотримуватись, серед них:

12:37:00 12.06.2023

Ти як?

Поки рідні на фронті захищають життя дитини та її майбутнє в вільній Україні, дорослі, які лишаються поруч, мають підтримати її морально. Пояснити, чому саме тато / мама / брат або хтось інший із близьких людей так довго не буває вдома, рідко дзвонить, ризикує своїм життям… Допомогти впоратися із переживаннями, сумом, страхом втрати та іншими почуттями.

08:09:06 12.06.2023

«Життя має цінність та сенс!»

З таким меседжем ювенальні поліцейські Луганщини звертаються до підлітків під час проведення інформаційних онлайн-заходів в навчальних закладах Луганської області.

13:40:34 09.06.2023

Як допомагати дітям переживати війну Безоплатний освітній серіал від Дія.Освіта

Тварини, які рятуються від загибелі, вибухи та «хованки» в підвалах впливають на психіку малечі. Дитяча нервова система неймовірно чутлива — важливо знати, як заспокоїти дитину. Багатьом для подолання стресу достатньо відповідального дорослого та безумовної любові, але інколи й цього замало.

08:49:42 09.06.2023

Ваша дитина навчається в закордонній школі?

Чи зарахують результати її навчання після повернення в Україну, які предмети потрібно перездавати, які документи підготувати, щоб продовжити навчання в українській школі?

10:10:13 08.06.2023