Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Служба у справах дітей

Позитивне батьківство — спосіб виховання, коли батьки ставлять на перше місце здорові стосунки з дітьми. Вони не тільки навчають дисципліні, але й розвивають у дітей самостійність та повагу до інших.

Дослідження доводять, що позитивне батьківство: Налаштовує дітей на успіх. Діти краще навчаються, мають менше проблем з поведінкою та психічним здоров’ям.  Допомагає розвитку мозку дитини. Нейробіологи виявили, що позитивне батьківство допомагає краще працювати мозку дитини, зокрема відділів, пов’язаних з емоціями та пізнанням Налаштовує на щасливе і здорове доросле життя. Гарвардські вчені виявили, що позитивне батьківство має довгострокові переваги, зокрема покращення стосунків, психічного здоров’я та благополуччя у дорослому віці.

09:37:59 25.03.2024

Масовані російські атаки продовжуються, наші міста щоденно потерпають від обстрілів, які несуть руйнації та втрати. 

Втрата близької людини завжди супроводжується психологічними переживаннями. Але як діяти, коли смерть рідного переживає дитина? В умовах війни діти зіштовхуються з багатьма страшними ситуаціями, включаючи втрату.

09:33:55 25.03.2024

Як в Україні стати прийомним батьком чи матір’ю

Прийомна сім’я – це подружжя або окрема особа, які добровільно за плату взяли на виховання і спільне проживання від 1 до 4 дітей. Про це нагадали на сайті громадської спілки «Українська мережа за права дитини», яка є багаторічним партнером Мінреінтеграції.

07:47:54 21.03.2024

В умовах воєнного стану важливо приділяти увагу психологічному стану дітей, особливо тих, хто зазнав втрати близької людини.

Часто діти та підлітки відчувають провину за те, що не запобігли трагедії або смерті, і у них можуть з’являтися думки про помсту. Однак, більшість таких реакцій є нормальними після травматичної події, і з часом вплив цих симптомів знижується. 

11:50:01 20.03.2024

Як в Україні стати прийомним батьком чи матір’ю

Прийомна сім’я – це подружжя або окрема особа, які добровільно за плату взяли на виховання і спільне проживання від 1 до 4 дітей. Про це нагадали на сайті громадської спілки «Українська мережа за права дитини», яка є багаторічним партнером Мінреінтеграції.

11:43:18 20.03.2024

Повідомте про контент із сексуальним насильством над дітьми: портал StopCrime

Побачили фото чи відео, на якому зображено сексуальне насилля над дитиною? Повідомте про це онлайн. Щоб запобігти випадкам сексуальних злочинів над дітьми, спільно з Департаментом кіберполіції та ВГО «Магнолія» запустили проєкт StopCrime.

10:10:32 06.03.2024

Найбільше від війни страждають діти. Повітряні тривоги, навчання у бомбосховищах, вибухи, переїзди у нові міста і втрата звичного кола спілкування – усе це дуже сильно впливає на дітей.

І їхні реакції на такий стрес важко передбачити. Хтось стає надто емоційним, агресивним, хтось, навпаки, завмирає і замикається в собі. 

10:05:24 06.03.2024

Зростання рівня тривожності та стресу є характерним для підліткового віку, особливо в умовах війни, коли збільшується обсяг викликів і переживань

Внаслідок чого у підлітків з’являється ще більше прагнення до незалежності та відсутності контролю з боку дорослих, що може призводити до ускладнення спілкування між батьками та дітьми.    Важливо розуміти, що підлітки потребують підтримки як однолітків, так і дорослих, але вони часто можуть відчувати страх, що їхні почуття будуть знецінені. 

10:02:38 06.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь