Психологічна допомога для підлітків: куди можна звертатися?

В умовах війни підлітки є однією з найвразливіших категорій. У Міністерстві охорони здоров’я опублікували сервіси та гарячі лінії, де підліток може отримати безкоштовну психологічну допомогу. Вони діють у межах проєкту «Ти як?» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

08:59:09 31.07.2023

Підтримка «Поруч» - групові та індивідуальні консультації для підлітків, батьків та вчителів

Проєкт «Поруч» — це онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя.

08:57:43 31.07.2023

Діти мають жити та виховуватись в родинах! Однією з послуг, яку Мінсоцполітики цифровізує спільно з Міністерство цифрової трансформації України, є послуга з усиновлення.

Наразі на порталі Дія доступні одразу декілька послуг, які спрощують і пришвидшують процес усиновлення дитини.

10:14:28 26.07.2023

Захист прав дитини – одне з важливих завдань держави й громадянського суспільства. Повномасштабна війна лише загострила проблеми, які були в цій сфері та додала нових, ще складніших викликів для всіх, хто дбає про дітей.

На сьогодні найбільшими викликами є забезпечення прав дітей на:  1.  життя та охорону здоров’я; 2.  освіту; 3.  житло; 4.  виховання в родині; 5.  безпечне середовище тощо.

08:42:26 24.07.2023

Для дітей з малозабезпечених сімей, які належить до категорій "дитина з інвалідністю" або "дитина з багатодітної сім'ї", з 01 червня діє проєкт "єОздоровлення"

Держава перераховує батькам кошти (14 165 гривень на одну дитину), за які можна на власний вибір придбати путівку до оздоровчого закладу.

09:42:28 19.07.2023