«Соціально-правові аспекти виховання дітей з особливими потребами»

Дата: 26.04.2024 16:47

25 квітня фахівці служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-тренінгу «Соціально-правові аспекти виховання дітей з особливими потребами».

В Україні діти з особливими потребами потребують додаткових гарантій та підтримки. Діти з інвалідністю мають право на належний рівень підтримки та можливість розвиватися на рівних з іншими дітьми.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з основними нормативними документи, які регулюють соціальний захист дітей з інвалідністю, та отримали роз’яснення правової моделі інвалідності.

Присутні розглянули механізми захисту прав дітей з особливими потребами, перелік послуг та пільг, що надаються дітям з інвалідністю, специфіку та форми здобуття освіти осіб з особливими потребами тощо.

Захід організовано Фондом Ріната Ахметова за програмою «Рінат Ахметов ‒ Дітям. Сирітству ‒ ні!».