Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Служба у справах дітей

Як в Україні стати прийомним батьком чи матір’ю

Прийомна сім’я – це подружжя або окрема особа, які добровільно за плату взяли на виховання і спільне проживання від 1 до 4 дітей. Про це нагадали на сайті громадської спілки «Українська мережа за права дитини», яка є багаторічним партнером Мінреінтеграції.

07:47:54 21.03.2024

В умовах воєнного стану важливо приділяти увагу психологічному стану дітей, особливо тих, хто зазнав втрати близької людини.

Часто діти та підлітки відчувають провину за те, що не запобігли трагедії або смерті, і у них можуть з’являтися думки про помсту. Однак, більшість таких реакцій є нормальними після травматичної події, і з часом вплив цих симптомів знижується. 

11:50:01 20.03.2024

Як в Україні стати прийомним батьком чи матір’ю

Прийомна сім’я – це подружжя або окрема особа, які добровільно за плату взяли на виховання і спільне проживання від 1 до 4 дітей. Про це нагадали на сайті громадської спілки «Українська мережа за права дитини», яка є багаторічним партнером Мінреінтеграції.

11:43:18 20.03.2024

Повідомте про контент із сексуальним насильством над дітьми: портал StopCrime

Побачили фото чи відео, на якому зображено сексуальне насилля над дитиною? Повідомте про це онлайн. Щоб запобігти випадкам сексуальних злочинів над дітьми, спільно з Департаментом кіберполіції та ВГО «Магнолія» запустили проєкт StopCrime.

10:10:32 06.03.2024

Найбільше від війни страждають діти. Повітряні тривоги, навчання у бомбосховищах, вибухи, переїзди у нові міста і втрата звичного кола спілкування – усе це дуже сильно впливає на дітей.

І їхні реакції на такий стрес важко передбачити. Хтось стає надто емоційним, агресивним, хтось, навпаки, завмирає і замикається в собі. 

10:05:24 06.03.2024

Зростання рівня тривожності та стресу є характерним для підліткового віку, особливо в умовах війни, коли збільшується обсяг викликів і переживань

Внаслідок чого у підлітків з’являється ще більше прагнення до незалежності та відсутності контролю з боку дорослих, що може призводити до ускладнення спілкування між батьками та дітьми.    Важливо розуміти, що підлітки потребують підтримки як однолітків, так і дорослих, але вони часто можуть відчувати страх, що їхні почуття будуть знецінені. 

10:02:38 06.03.2024

Родина, в якій любові вистачає на всіх, — саме цим є дитячий будинок сімейного типу. У одній такій родині зростає від п’яти прийомних дітей, а загалом може бути до десяти дітей разом з рідними.

Назва “ДБСТ” може створювати враження, що діти виховуються у справжньому дитбудинку, і стигматизувати їх. То, можливо, час називати ДБСТ великими прийомними сім’ями?

10:00:26 06.03.2024

Чи знали ви, що у випадках, коли вчасно не оформляють батьківство, дитину можуть позбавити певних прав та пільг

 У таких ситуаціях дитина може втратити можливість отримувати гарантовані соціальні виплати, повʼязані зі статусом батька, включаючи державну підтримку після його смерті або загибелі, зокрема під час виконання військового обов’язку. 

09:58:10 06.03.2024

Розповідаємо про те, що варто пам’ятати всім, хто розглядає можливість стати батьками для дітей, які чекають на свою сім’ю, адже кожна дитина – це унікальний індивідуальний світ, який потребує вашої любові та розуміння. 

За інформацією від обласних та Київської міської служб у справах дітей, в Україні налічується 13 338 дітей, які залишились без батьківського піклування з початку повномасштабного вторгнення, включаючи 1 759 дітей, що втратили батьків через воєнні дії. Наразі важливо забезпечити цим дітям родинне оточення або середовище, що максимально наближене до сімейного. 

09:53:24 04.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь