Служба у справах дітей

Нещодавно працівники служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації взяли участь у навчальному вебінарі щодо впровадження постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2023 року № 576 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо провадження діяльності з усиновлення та влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї громадян України під час воєнного стану». Обговорювалися питання щодо особливостей обліку та влаштування в ПС, ДБСТ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування під час дії воєнного стану та особливості провадження діяльності щодо усиновлення дітей, які переміщені (евакуйовані) за межі України.

11:29:22 25.06.2023

Ти як?

Рятівна рутина  Поради, як долати стрес і мати сили жити далі

11:29:54 23.06.2023

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні під головуванням заступника начальника з соціальних питань Гірської міської військової адміністрації Інни Деміденко відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав та інтересів дитини.

19:52:41 19.06.2023