Сьогодні більше 280 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 25.05.2023 22:16

У Полтаві внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктовими наборами, дитячими памперсами та одягом Також надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист».

У гуманітарному штабі в Богданівці фахівці Луганського обласного центру зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, наші земляки також отримували продуктові набори від Фонду Ріната Ахметова. У Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому наші земляки отримували продукти харчування та роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для переміщених осіб питань.

А на Київщині переміщені особи забезпечувалися продуктовими та гігієнічними наборами, а спеціалісти благодійного фонду «Право на Захист» реєстрували на отримання кеш-допомоги.