65 мешканців Гірської громади отримали гуманітарну допомогу

Дата: 16.07.2022 15:30

Сьогодні 65 мешканців Гірської громади пільгових категорій громадян отримали гуманітарну допомогу. Допомога, а саме продуктові набори видавались у гуманітарному штабі Гірської ВЦА, що у селі Богданівка на Дніпропетровщині. Надання продовольчих наборів стало можливим завдяки підтримці громадської організації «Янголи спасіння».

Це перша спроба видачі допомоги в цьому гуманітарному хабі. Надалі планується збільшити обсяги та види допомоги, яку отримуватимуть всі без виключення мешканці Гірської громади та внутрішньо переміщені особи, які покинули окуповані території та території, де ведуться активні бойові дії.

Нагадаємо: гуманітарний штаб Гірської ВЦА у селі Богданівка працює з 09 до 13 години з понеділка по п’ятницю. Там можна записатися до Реєстру вимушено переміщених осіб та отримати консультацію з будь-яких питань, що належать до компетенції ВЦА. Крім того, всі охочі можуть вирішити свої поточні питання зателефонувавши на номери «Гарячої лінії» з понеділка по п'ятницю з 09 до 15 години:

+38 (063) 350 6254 – для реєстрації вимушено переміщених осіб Гірської міської територіальної громади;

+38 (067) 077 2468 – для реєстрації пошкоджених, зруйнованих об'єктів житлового фонду та об'єктів комунальної власності;

+38 (097) 694 4096, +38 (099) 952 8691 – для отримання правової допомоги та

юридичних консультацій;

+38 (096) 053 9804 – для консультацій із загальних питань (також для реєстрації ВПО).