Стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

З початку війни в окремих регіонах України Держпраці було започатковано проєкт надання консультаційної підтримки суб’єктам господарювання, які вимушені тимчасово припинити свою діяльність на окремих територіях нашої держави, де внаслідок збройної агресії ведуться активні бойові дії.

17:39 08.07.2022

Незаконне переміщення дитини-сироти

Якщо вам став відомий факт незаконного переміщення дитини-сироти на ТОТ або територію рф – обов’язково зателефонуйте до Мінреінтеграції

16:40 08.07.2022

Вступна кампанія 2022

07 липня 2022 року завершився другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Потенційними учасниками стали понад 206 тис. осіб, про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

12:56 08.07.2022

Луганська обласна державна адміністрація співпрацює на інформаційно-аналітичній платформі «Uneeds» у сфері ЖКГ

З метою оцінки матеріально-технічного стану підприємств водо-, тепло-, газо- електропостачання та поводження з твердими побутовими відходами Міністерством громад та територій України впроваджено інформаційно-аналітичну платформу у сфері житлово-комунального господарства «Uneeds».

12:15 07.07.2022

Пам'ятаємо подвиги наших Героїв

З сумом повідомляємо, що 20 березня 2022 року під час виконання бойового завдання у м. Охтирка Сумської області героїчно загинув наш земляк Ільїн Костянтин Віталійович.

16:07 15.04.2022

Завершено ліквідацію юридичної особи – Військово-цивільної адміністрації села Кримське Новоайдарського району Луганської області

Відділом правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адмінстрації завершено процедуру припинення юридичної особи: «ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ СЕЛА КРИМСЬКЕ НОВОАЙДАРСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (ЄДРПОУ 39805896) шляхом її приєднання до ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ЄДРПОУ 44019094), про що до ЄДР внесено відповідний запис: 22.02.2022, Номер запису: 1003711120004000550.

10:56 23.02.2022

Шановні мешканці Гірської громади!

Окрема бригада територіальної оборони Луганської області запрошує всіх бажаючих громадян України віком від 18 років до укладання контракту в резерві в підрозділах територіальної оборони.

10:09 23.02.2022

Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій за допомогою «Онлайн будинок юстиції»

Для новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи, якими вже прийняті всі необхідні рішення та підготовлено документи для державної реєстрації, Міністерством юстиції України запроваджено онлайн послугу "ПОПЕРЕДНІЙ ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ ДОКУМЕНТІВ НА РЕЄСТРАЦІЮ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ", яка дозволяє новоствореним громадським організаціям попередньо, без подачі документів на державну реєстрацію, подати документи для проведення їх попереднього правового аналізу.

10:06 23.02.2022