Розпочав роботу гуманітарний штаб в селі Богдановка Павлоградського району

Дата: 15.07.2022 18:52

15 липня у селі Богданівка, що на Дніпропетровщині, розпочав роботу гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації. Відкриття штабу стало можливим завдяки підтримці та небайдужості місцевого голови Олексія Грищенка, який приділяє особливу увагу наданню допомоги внутрішньо переміщеним особам та всіляко їх підтримує.

Під час роботи члени штабу вирішували організаційні аспекти функціонування центру надання допомоги нашим землякам. Так, було затверджено графік роботи, обговорено питання доставки, отримання та розподілу різноманітних видів гуманітарної допомоги (продуктових, гігєнічних наборів, медикаментів тощо), розглянуто питання оптимізації роботи штабу задля уникнення черг. Крім того, деякі громадяни, які завітали цього дня до штабу, отримали консультації з питань різноманітного направлення.

Та найголовнішою подією першого робочого дня у гуманітарному штабі стало отримання перших продуктових наборів. Їх, у якості пілотного проєкту, буде розподілено між пільговими категоріями громадян Гірської громади, що проживають у Богданівці та Терновці найближчим часом.