Вітаємо переможців!

Дата: 27.07.2023 13:43

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України провів Всеукраїнський природоохоронний конкурс «Годівничка».

Він проводився за номінаціями для учнів та колективів: краща годівничка, кращий малюнок, краща фоторобота, краща поробка, кращий вірш, краще оповідання про птахів та краща агітаційна листівка про зимуючих птахів. Вчителі та керівники гуртків брали участь у таких номінаціях: кращий сценарій свята зимуючих птахів та краща розробка заняття про птахів.

Загалом на розгляд оргкомітету було представлено понад 1200 робіт.

Учні та вчителі закладів освіти Гірської громади долучилися до конкурсу та були визначені переможцями:

І місце – Череда Аміна, учениця 7-Б класу Гірського ліцею;

ІІ місце – Жигалова Ірина, учениця Гірського ліцею; Іванченко Ангеліна, учениця 6-А класу Гірського ліцею; Косенко Марк, учень 6-Б класу Гірського ліцею;

ІІІ місце – Кобицька Діана, учениця 6-А класу Гірського ліцею; Сало Вікторія, учениця 7-А класу Гірського ліцею.

На підставі рішення журі було нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України Кобицьку Тетяну Федорівну, вчителя біології Гірського ліцею Гірської міської територіальної громади.

Гірська міська військова адміністрація висловлює подяку всім учням, директорам закладів освіти та вчителям, які взяли участь у конкурсі та гідно представили Луганщину на Всеукраїнському рівні.