Проведено організаційну наради з освітянами

Дата: 28.07.2023 16:58

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела організаційну нараду з освітянами громади.

Відповідно до порядку денного Інну Петрівну поінформували про підсумки видачі документів про освіту у 2023 навчальному році та про особливості обов’язкового підвищення кваліфікації. Потім учасників наради ознайомили з новим положенням про атестацію педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році, яке набирає чинності 01.09.2023.

Наступним питанням порядку денного стало обговорення забезпечення функціонування та оперативного наповнення матеріалами офіційних вебсайтів закладів освіти. Інна Петрівна наголосила, що наявність вебсайту у кожній установі та закладі освіти сьогодні є обов'язковою умовою успішної діяльності. Оперативне розміщення офіційної інформації дає можливість учасникам освітнього процесу швидко отримувати необхідні методичні та навчальні матеріали.

За підсумками наради Інною Деміденко були надані доручення з кожного питання та визначені терміни їх виконання.