Перелік програм, грантів, ініціатив підтримки бізнесу, актуальних у вересні 2023 року

Дата: 05.09.2023 09:52

Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації сформовано, актуальну на серпень місяць, інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва, у тому числі грантову допомогу, та інші ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу.

Сподіваємось, що така інформація буде корисна усім українцям, не тільки підприємцям, які вже розвивають бізнес та потребують допомоги, але й тим, хто тільки планує розпочати власну справу.
Участь в урядових та донорських програмах допоможе зберегти та розвинути бізнес, зберегти робочі місця і створити нові та підтримати економіку України.
Більш детальна інформація за посиланням.
Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом – кожен на своєму фронті!