У Гірській міській територіальній громаді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Дата: 14.12.2023 17:05

У всіх гуманітарних хабах Гірської міської військової адміністрації оформлені тематичні куточки та проведена низка заходів. Працівники штабів хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників ліквідації та провели урочисту церемонію покладання квітів до меморіалів.

У закладах освіти були проведені тематичні виховні години, уроки пам’яті та уроки-реквієми. Учні згадували тих, хто ціною власного здоров'я, а часом і життя, протистояв страшному лиху, переглядали документальні та художні відеоматеріали та тематичні презентації.

Заклади культури громади організували онлайн виставку графіки «Чорнобиль – чорний біль», яка була створена руками вихованців.

Не забуваймо подвиг кожного, хто кинувся в бій з прихованим ворогом, хто не ховався, хто до цього часу носить у серці частинку атома, що вибухнув!