Заклади освіти і культури Гірської громади вшанували пам’ять жертв Голодомору

Дата: 25.11.2023 12:15

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору і масових штучних голодів. У поточному році цей день припав на 25 листопада. У закладах освіти і культури Гірської громади відбулася низка заходів.

Були проведені уроки історії, години-спомини «Набатом дзвін б'є: Голодомор – злочин проти нації», виховні години «До Дня пам’яті жертв Голодомору», «Реквієм онлайн. Хвилина мовчання до Дня пам'яті жертв голодоморів», «Голодомор – біль душі та пам'ять серця», «Горить свіча у пам'яті людській», перегляд фільмів та мультфільмів «Голодний дух», «Чому голодомор став можливим», інформаційні хвилини та хвилини пам’яті. Педагоги та учні говорили про страшні масштаби злочину, цілеспрямовану політику приховування правди про Голодомор 1932-1933 років та недопущення повторення цієї страшної сторінки історії нашої держави. Бібліотеки громади зробили онлайн добірку художніх та публіцистичних книг, присвячених тим страшним подіям. Учні створювали листівки «Цей день незабутній. Пам'ятаємо!» та тематичні поробки.

Пам’ятаймо, що надзвичайно дорогою ціною, у вимірах мільйонів людських життів, наш народ заплатив за право жити на рідній землі. Вічна їм пам’ять!

Пам'ятаємо! Єднаємося! Переможемо!