Житлово-комунальне господарство

В рамках реалізації програми єВідновлення нотаріусам провели навчання по роботі з житловими сертифікатами

Після того, як власник житлового сертифіката обере бажану нерухомість і подасть заяву на бронювання коштів в застосунку Дія, саме нотаріуси – вносять відомості в Реєстр пошкодженого та знищеного майна, перевіряють припинення права власності на зруйнований об'єкт та оформлюють угоду купівлі-продажу на придбане житло.

09:59:50 11.12.2023

Як отримати компенсацію на придбання житла: хто має право, куди звертатися, перелік документів

Майже 2000 ветеранів та членів їхніх сімей вже отримали кошти для придбання власного житла за чотирма програмами Мінветеранів. Загалом до кінця цього року компенсацію отримають загалом близько 2500 осіб.

08:28:02 08.12.2023

Уряд Німеччини та ЄІБ нададуть Україні €20 мільйонів на впровадження технологій відновлюваної енергетики

Під час Конференції ООН зі зміни клімату (COP28) Федеральне міністерство економіки та клімату Німеччини (BMWK), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Міністерство відновлення домовилися підписати грант на суму €20 мільйонів для програми “Renewable Energy Solution Programme” («Програма рішень для відновлюваної енергетики»). Грант покликаний підтримати розвиток відновлюваної енергетики в Україні, зокрема під час відновлення муніципальної інфраструктури у громадах.

09:54:13 07.12.2023

«Муніципальний енергетичний план: виклики для громад та перспективи реалізації»

Програма «U-LEAD з Європою» проводила інформаційну сесію «Муніципальний енергетичний план: виклики для громад та перспективи реалізації». До участі долучилися фахівці відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації.

17:31:59 05.12.2023

Готуємось до зими: Люди старшого віку зможуть обміняти по 5 LED-ламп на підтримку енергозбереження

Укрпошта оголосила про розширення програми обміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи. З 5 грудня є можливість отримати ще по 5 ламп безкоштовно в сільській місцевості по всій країні (окрім Київщини)*.

16:09:29 30.11.2023

«n-ZEB: Будівлі з майже нульовим енергоспоживанням»

Спеціалісти відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації пройшли онлайн-курс з останніх тенденцій зеленого будівництва «n-ZEB: Будівлі з майже нульовим енергоспоживанням»

12:36:58 30.11.2023

Наталія Козловська: працюємо над удосконаленням житлової політики

Заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська виступила під час засідання робочої групи з удосконалення основних засад житлової політики, що було організоване Проєктом Ради Європи «Сприяння розробці житлових рішень для осіб, постраждалих від війни в Україні». У фокусі – актуалізація житлового законодавства України та розробка Закону України «Про основні засади житлової політики».

10:31:47 27.11.2023

В Україні запрацював цілодобовий Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах

Через погіршення погодних умов — сильні снігопади, ожеледиця — аби не допустити проблем на автошляхах й оперативно реагувати на ситуацію, почав роботу цілодобовий Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

09:56:17 27.11.2023