Житлово-комунальне господарство

Українцям, які володіють квартирами понад 20 років, доведеться заново пройти реєстрацію житла, щоб його не втратити

Українцям, які набули право власності на свої квартири ще в минулому столітті, доведеться заново пройти процедуру реєстрації житла. Якщо вони цього не зроблять, то можуть втратити свою нерухомість.

10:19:44 02.04.2024

Житлові сертифікати на купівлю нового житла замість знищеного отримали вже чотири з половиною тисячі українців

Загальна сума гарантованої державою компенсації — майже вісім мільярдів гривень. А третина власників житлових сертифікатів вже придбала нові оселі загальною вартістю більш ніж три мільярди гривень.

10:02:26 26.03.2024

Як ветеранам війни отримати компенсацію на придбання житла

У Держбюджеті на 2024 рік закладено близько 5,75 мільярда гривень на забезпечення житлом ветеранів війни та членів родин загиблих Захисників і Захисниць. Таким чином, може бути виплачена компенсація на придбання житла понад 2000 осіб за трьома програмами Мінветеранів. Про це повідомляє Урядовий портал.

09:38:28 21.03.2024

Мінсоцполітики розробило новий інструмент підтримки ВПО – субсидію на оренду житла

Для багатьох українців, які через війну стали внутрішньо переміщеними особами, найболючішим залишається питання пошуку житла. Частина ВПО проживають в спеціально облаштованих місцях компактного проживання (модульні містечка, гуртожитки тощо), хтось знайшов прихисток в друзів чи родичів. Проте, з різних причин, хтось не може або не хоче там проживати, комусь – приймаюча громада не може забезпечити таке тимчасове житло. Для вирішення цієї проблеми Міністерство соціальної політики розробило новий інструмент підтримки – субсидію на оренду житла. Плануємо реалізувати його в рамках експериментального проекту протягом двох років.

10:58:11 18.03.2024

Міністерство відновлення презентує тестову версію Геоінформаційної системи регіонального розвитку

Єдина геоінформаційна система (ГІС) моніторингу та оцінювання розвитку регіонів та громад забезпечує доступ до регіональних даних у вигляді набору шарів на інтерактивній мапі (дані руйнувань, зміни в чисельності населення, кількість юридичних осіб, доступ до соціальних послуг, функціональні типи територій тощо). Впровадження системи дозволяє перейти до “розумного” планування розвитку громад та реалізації регіональної політики на основі даних.

09:03:59 14.03.2024

Як подати заяву про субсидію в Дії?

Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг можна подати на порталі Дія (https://diia.gov.ua/) втричі швидше – усього за 10 хвилин

15:07:05 11.03.2024