Житлово-комунальне господарство

Олександр Кубраков: Понад 1000 українських родин придбали нове житло за програмою компенсацій

Програма компенсацій за повністю знищене житло фактично почала працювати на початку цього року. За результатами двох місяців бачимо стабільну динаміку подачі заяв – сьогодні вона складає майже 11 тисяч. Далі механіка відпрацьована: комісія опрацьовує заяву, розраховує суму компенсації та формує сертифікат. Після сповіщення про наявність сертифікату – можна обирати нове житло.

08:57:20 07.03.2024

06 березня фахівці відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації року взяли участь у онлайн-вебінарі «Стратегічний розвиток громади: від юридичних аспектів до грантових можливостей» на базі Платформи «Економіка та інвестиції» та «Безпека: ЖКГ».

19:00:00 06.03.2024

В Україні створять Єдиний державний реєстр адрес (ЄДРА)

Цей реєстр буде створено як один із базових реєстрів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Додатково буде створений Реєстр адміністративно-територіальних одиниць (ЄДРАТО) та Реєстр будівель та споруд (РБС).

13:36:35 06.03.2024

Олександр Кубраков: Відповідаємо на найпоширеніші питання по програмі єВідновлення

Триває єВідновлення – наймасштабніша програма відбудови житла, яке пошкоджено і знищено внаслідок російської агресії. Нижче відповіді на найпоширеніші питання по програмі за пошкоджене майно.

10:40:19 05.03.2024

Фахівці відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації 29 лютого взяли участь у підсумковому заході «Підтримка громад у розробці Програм комплексного відновлення території територіальної громади та Планів відновлення та розвитку територіальної громади».

14:47:29 29.02.2024