A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Служба у справах дітей

Тисячі дітей в Україні щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування. Найчастіше — це родини, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Проте, якщо їм вчасно допомогти, підтримати батьків, то є шанс зберегти сім’ю для дитини.    Саме для цього в Україні з’явився патронат над дитиною. В 2009-му році Міжнародна благодійна організація Partnership for Every Child / Кожній дитині започаткувала послугу.

11:01:53 10.01.2024

30 календарних днів від народження дитини є у батьків, щоби подати заяву про отримання «пакунка малюка» до органів соцзахисту населення чи ЦНАПу за місцем проживання

Зазвичай бебі-бокс видають у пологовому будинку, проте його можна отримати пізніше. Зробити це можуть не тільки біологічні батьки, а й усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі.

07:55:37 04.01.2024

Важливо розуміти, що для українських дітей війна стала частиною їхнього життя.

Деякі події можуть серйозно травмувати їх, особливо, якщо вони стосуються вимушеного переїзду з рідної домівки, страху за власне та життя своїх рідних, а також переживань через невідомість майбутнього. 

08:17:56 26.12.2023

Держава гарантує допомогу для одиноких матерів, батьків або усиновлювачів, які не перебувають у шлюбі. Також особи, у яких в документі про народження дитини відсутній запис про батька чи матір, можуть отримати фінансову допомогу. 

 Ця допомога надається в розмірі, що дорівнює різниці між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу.    Якою є максимальна сума такої підтримки?   Для дітей віком до 6 років – 2 272 грн.   Віком від 6 до 18 років  – 2 833 грн. Віком від 18 до 23 років (якщо вони навчаються) – 2 684 грн.    В пості зібрано перелік документів, які необхідно подати разом із заявою до органу соціального захисту населення або ЦНАПу за місцем проживання для отримання грошової допомоги.   

13:18:43 25.12.2023

Як говорити з дітьми про людей з інвалідністю

Людей із наслідками важких травм та інвалідністю ми зустрічаємо ледь не щодня. Це складна тема для розмови з дитиною, і нам, можливо, хотілося б її уникнути, але говорити про це важливо. По-перше, щоб підготувати дитину до такої зустрічі (її може налякати те, чого вона не розуміє). По-друге – проявити повагу.

12:58:44 25.12.2023

Усі ми час від часу відчуваємо тривожність. Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго — від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність — це не просто напружений день чи занепокоєння. 

Як наслідок тривалого стресу вона може тривати протягом тижнів, місяців і навіть років. Може переростати у тривожний розлад і заважати людині жити повноцінним життям. 

12:52:43 25.12.2023

 Презентовано тизер єдиної державної онлайн-платформи про усиновлення та форми сімейного виховання дітей «Україна для кожної дитини» – www.dity.gov.ua. Повноцінний запуск платформи відбудеться вже на початку 2024 року.

Передбачається, що на платформі «Україна для кожної дитини» можна буде знайти усю інформацію і підтримку для усиновлення і влаштування дитини в сімейні форми виховання:

12:48:16 25.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь