Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Служба у справах дітей

А ти чуєш усе, що хоче сказати тобі близька людина.

Можливість бути почутим є чи не найважливішою підтримкою в складні часи. Але просто нагострити вуха недостатньо — ось кілька рекомендацій, як слухати інших, щоби почути головне. Зрозуміти. Дати необхідну підтримку 

09:14:16 10.10.2024

Нещодавно був презентований надзвичайно важливий документ – Біла книга "Захист дітей від примусового переміщення та депортації", яка була створена членами Міжнародної експертної групи Bring Kids Back UA

Над цим документом працювали більше 15-ти міжнародних експертів, щоб якомога повніше та чіткіше розкрити тему примусового перевезення та депортації українських дітей на території країни-агресора.

12:14:59 27.09.2024

«Актуальні законодавчі зміни у процедурі усиновлення»

26 вересня спеціалісти служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації долучились до онлайн-тренінгу «Актуальні законодавчі зміни у процедурі усиновлення» спікером, якого була Людмила Волинець – аналітикиня, заслужена працівниця соціальнї сфери, кандидат політичних наук.

18:19:06 26.09.2024

Продовжуємо рубрику #говоримо_про_усиновлення. Якщо ви вирішили подарувати дитині родину, ми підготували алгоритм дій, які вам необхідно зробити

Спершу вам знадобиться єдиний портал державних послуг Дія http://e.surl.li/hpoyua. Там можна подати онлайн-заяву про бажання стати на облік кандидатів в усиновлювачі. Крім Дії, ви можете це зробити і на особистому прийомі в службі у справах дітей за місцем вашого проживання (перебування).     Важливо: Запит на усиновлення ще не зобов’язує приймати дитину у свою родину. Це лише початковий етап щодо процесу усиновлення.    Зазвичай, подаючи заяву онлайн, зворотний зв’язок заявники отримують впродовж п’яти днів. Але, якщо ви його не отримали у зазначені терміни, рекомендуємо поцікавитися про стан розгляду вашої заяви у служби у справах дітей за місцем проживання (перебування).    З будь-яких питань щодо усиновлення ви можете звернутись до Лінії турботи на сайті “Україна для кожної дитини”: e.surl.li/obmnsu.   

12:11:41 26.09.2024

Соціальна послуга медіації - ефективний інструмент для підтримки конструктивних взаємовідносин між батьками після розлучення, що сприяє забезпеченню комфортного співбатьківства.

Створення умов для відкритого діалогу, де кожен має можливість бути почутим, є особливо важливим у процесі адаптації дітей до змін у сім'ї. 

12:00:09 25.09.2024

В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі.

Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших.  На платформі dity.gov.ua («Україна для кожної дитини») ви зможете знайти всю необхідну інформацію про усиновлення, патронат та інші сімейні форми виховання. Там доступні покрокові інструкції, поради фахівців і підтримка на всіх етапах. Оберіть шлях, який підходить саме вам: - Усиновлення — подаруйте дитині нове життя як рідній. - Опіка/піклування — станьте законним представником дитини, забезпечуючи її добробут. - Прийомна сім'я — виховуйте до 5 дітей у любові та безпеці. - ДБСТ — створіть сім'ю для більш ніж 5 дітей-сиріт, отримуючи допомогу від держави. - Патронат — забезпечте тимчасовий догляд, допомагаючи дитині пройти через складні часи. Дізнайтеся більше на dity.gov.ua і зробіть свій внесок у життя дитини!

11:49:48 24.09.2024

Підтримка в процесі усиновлення: найважливіша інформація про  платформу “Україна для кожної дитини” 

Усиновлення — це родина для дитини назавжди. Це важливе рішення, і кожна людина або родина потребує підтримки на шляху до дитини.  Єдина державна платформа, де зібрана детальна інформація про усиновлення, сімейні форми виховання і послугу патронату над дитиною.    Платформа буде допоміжною на будь-якому етапі:    - Тим, хто тільки хоче дізнатися більше про усиновлення.    - Тим, хто вже в процесі реєстрації кандидатом.    - Тим, хто вже знайомий з дитиною і скоро прийме її у свою родину.    - Тим, хто вже усиновив.    На платформі можна знайти:    - Історії родин, які усиновили.    - Загальну інформацію про усиновлення.    - Чіткі покрокові алгоритми та інструкції, які дадуть розуміння, що робити і як пройти весь шлях усиновлення від підготовки до адаптації дитини в родині.    - Відповіді на поширені питання.    - Безоплатний онлайн-курс “Народжені серцем” про основні аспекти усиновлення.    - Гарячу лінію “Лінія турботи”, на якій можна отримати первинну консультацію з питань, що стосуються усиновлення дитини.        Платформа створена в межах реалізації реформи системи догляду та підтримки дітей за фінансового сприяння Європейського Союзу та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Її зміст є виключною відповідальністю власника платформи і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та/або ЮНІСЕФ.

11:37:03 24.09.2024

Вміння розуміти та відстоювати свої особисті кордони допомагає людині бути самодостатньою, вільно відстоювати свої інтереси та дбати про свій добробут

Про особисті межі та їх важливість дитина дізнається в першу чергу від батьків. Тому UNICEF Ukraine поділились порадами, які допоможуть порозумітися з кордонами дитини.

12:08:20 23.09.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь