«Великі права маленької дитини»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівники служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації провели виховну годину «Великі права маленької дитини» у п’ятих класах Гірського ліцею.

16:36:11 11.12.2023

Значною проблемою під час реагування правоохоронців на випадки домашнього насильства є те, що дитина часто залишається поза увагою для правоохоронної системи, оскільки у більшості випадків поліція не фіксує цю обставину в протоколі.

‼ Важливо пам’ятати, що якщо дитина стала свідком домашнього насильства – вона автоматично стає постраждалою. Необхідно наголошувати на письмовій фіксації цього факту, адже перенесений у дитинстві досвід домашнього насильства може впливати на майбутні стосунки дитини з оточуючими, її фізичне та психічне здоров’я. Крім того, це може ускладнити процес винесення судом обмежувального припису, зокрема, в обмеженні спілкування кривдника з постраждалою дитиною.   Нагадуємо також про Національну гарячу лінію для дітей та молоді від Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine, де дорослі можуть отримати консультації від  психологів, юристів та соціальних працівників щодо випадків порушення прав дитини.     Звертайтеся за номером 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного).    #16днівпротинасильства #діти #правадитини #захистдітей #гарячалінія #протидіянасильству #соціальнапідтримка #безнасильства

12:11:52 11.12.2023

«Патронат над дитиною: значення, сутність, пошук потенційних кандидатів»

В рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Міжнародною благодійною організацією Партнерство «Кожній дитині» за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України, фахівці служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Патронат над дитиною: значення, сутність, пошук потенційних кандидатів».

18:11:56 08.12.2023

Про діяльність служби у справах дітей

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України служба у справах дітей Гірської міської військової адміністрації продовжила свою роботу відповідно до покладених на неї завдань. Всі працівники перемістилися на підконтрольну Україні територію, де в повному обсязі виконують свої посадові обов’язки. На сьогодні повністю відновлено діяльність відділу, як юридичної особи, виготовлено електронні ключі та забезпечено доступ до ЄІАС «Діти». Спеціалістами служби виявляються діти, які втратили батьків/опікунів, та надаються відповідні статуси.

16:59:56 08.12.2023

Засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав та інтересів дитини

Під головуванням заступника начальника з соціальних питань Гірської міської військової адміністрації Інни Деміденко відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав та інтересів дитини.

14:25:22 30.11.2023

«Патронат над дитиною: значення, сутність, пошук потенційних кандидатів»

13:18:07 30.11.2023

Однією з ключових спеціалізованих служб надання допомоги та підтримки у випадках насильства є притулки для постраждалих осіб, часто їх також називають шелтери.

Адреси таких притулків є конфіденційними, на місцях працює охорона, щоб забезпечити безпеку та обмежити доступ сторонніх або потенційно небезпечних осіб. Люди, які потребують допомоги, можуть потрапити туди за направленням відповідних служб.

12:33:35 30.11.2023